Nuk do e besoni sa klikime i ka ‘Four Season’ (VIDEO)

16:54 | 10 Mars 2017

Dafina Zeqiri me datë 8 mars ka publikuar këngën e saj më të re.

Projekti i titulluar ‘Four Season’ ka arritur që për 2 ditë të grumbulloj 500 mijë klikime apo më mirë të thuhet gjysmë milioni klikimesh.

Dafina ka marrë komente nga shumë artistë brenda dhe jashtë trojeve shqiptare./Arbresh.info

Lajmet më të lexuara