Nora Istrefi më provokative se kurrë, ekspozon pothuajse komplet gjoksin

09:15 | 20 Nëntor 2021

Nora Istrefi përveç se një këngëtare e njohur dhe e suksesshme, ajo konsiderohet edhe si një femër e bukur me linja tërheqëse.

Këngëtarja e njohur, nuk i lë anash postime e shumta në llogarinë e saj të Instagramit për të dëshmuar se është një prej nënave më joshëse në estradë, shkruan portali arbresh.info

Nora ka pozuar e veshur me një fustan të kreatorit të njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, veshje me të cilën ka mahnitur.

Në një fustan të shkurtër me dekolte të hapur ku vihej në pah gjoksi i saj joshëse dhe ngjyrat bardh e zi, Nora theksoi trupin e saj perfekt.

Ndërkohë, Nora nuk është edhe shumë aktive me projekte muzikore, por ka vazhduar të mbaj koncerte të shumta edhe gjatë sezonit veror që lamë pas. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara