Në përgatitje të koncertit të madh në Kullën Eiffel, Rita vjen me poza provokuese

08:26 | 23 Shtator 2021

Rita Ora po punon intensivisht në sjelljen e projekteve të reja muzikore, dhe ndërkohë nuk ka lënë anash as realizimin e disa projekteve të tjera jashtë muzikës.

Këngëtarja shqiptare prej javësh ka nisur përgatitjet për koncertin madhështor që do ta mbajë Francë, shkruan portali arbresh.info

Ylli nga Kosova me datën 30 të këtij muaji do të realizojë një eveniment nga maja më e lartë në Paris, në Kullën e Eiffel.

30-vjeçarja gjatë këtyre ditëve ka promovuar vazhdimisht koncertin dhe sërish u ka bërë thirrje ndjekësve për biletat.

“Oh la la edhe ditë ditë deri nga performanca ime. I keni marrë biletat? E dua Parisin”, ka thënë ajo në një set fotografish të ndarë në Instagram.

Kujtojmë që sa i përket jetës private, Ora është në lidhje me regjisorin 46-vjeçar, Taika Waititi. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara