Google ADS

Në moshë të re, vdes nëna e këngëtarit të njohur kosovar

10:52 | 31 Mars 2023

Nëna e këngëtarit kosovar, Fidan Gashi ka ndërruar jetë.

Lajmin e ka njoftuar vet Gashi përmes Instagramit, me anë të një fotografie duke treguar se varrimi i të ndjerës bëhet sot në ora 15:00, shkruan arbresh.info


E trishtuar për këtë lajm ka mbetur edhe e fejuara e Fidanit, Rita e cila e ka ndarë gjithashtu të njëjtin postim në Instagram.


Përndryshe çifti i njohur dhe shumë i dashur i artistëve, Fidani dhe Rita po vazhdojnë pa ndalur mbrëmjet muzikore në Kosovë dhe diasporë. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale