Ndërron jetë grimieri i famshëm i VIP-ave (FOTO)

16:06 | 7 Mars 2017

Pasditen e djeshme një nga grimierët me të famshëm, që kujdeset sidomos për personazhet VIP, gjeti vdekjen e menjëhershme pas një sulmi në zemër.

Pak orë më herët në profilin e Facebook, ai kishte publikuar një foto ku shfaqej midis nxënësve të akademisë së tij, gati për provimin e fundit.

Me një buzëqeshje krenare për punën që kishte arritur… Pak orë më vonë, ajo buzëqeshje bashkë me jetën e tij u shuan përgjithmonë.

Mediat italiane njoftojnë se Alessandro Cerciello, i ri dhe i famshëm, pasditen e djeshme pësoi një infarkt.

Grimieri i yjeve gjeti papritur vdekjen në shtëpinë e tij në moshën 38 vjeçare.

Mësohet se ai kishte pasur probleme me zemrën në të shkuarën.

2302203_cerciello2

2302203_cerciello1

Lajmet më të lexuara