Ndarja nga burri e ka zbukuruar edhe më shumë Kim Kardashian

13:19 | 13 Janar 2021

Kim Kardashian ende vazhdon të jetë ndër personazhet më me stil.

Ajo në në paraqitje në rrjetin social Instagram ka mahnitur me pozat, të cilat morën vëmendje të madhe, shkruan portali arbresh.info

40-vjeçarja kishte zgjedhur të vesh një bluzë me ngjyrë bezhë, të kombinuar me xhinse, ku po dukej tejet seksi.

Ndryshe, sa i përket jetës private, reperi Kanye West dhe Kim Kardashian janë duke përjetuar krisje në marrëdhënien e tyre.

Mediat ndërkombëtare tashmë po raportojnë se procesi i divorcit mes tyre është finalizuar, ndërsa dyshja janë afër ndarjes. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara