Ndarja e Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton ka të bëjë me martesë

14:05 | 9 Mars 2015

Si duket ndarjet e njëpasnjëshme mes Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger kanë të bëjnë me martesën.

Këngëtarja po mundohet që të rikuperoj kohën e humbur duke u marrë me udhëtime, ndërsa piloti i F1 duket se nuk ka qënë i gatshëm për të hedhur një hap të mëtejshëm.
Lewis Hamilton ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Nicole Scherzinger dhe siç raporton gazeta DailyStar, arsyeja kryesore lidhet me faktin se ai nuk planifikonte ti propozonte martesë këngëtares.

Në prononcimin e tij për mediat, piloti i F1 tha se pas ndarjes nga Nicole ndihet më i fortë se kurrë.

Shpërndaje në rrjete sociale