Google ADS

Muza e Mario Suarez-it me foto të nxehta

08:51 | 3 Mars 2015

Modelja spanjolle 25 vjeqare Malena Costa,duket se është në formë shumë të mirë,me disa foto  të publikuara ajo ka arritur të marrë vëmendjen e mediave dhe publikut.Ish e dashura e ish kapitenit te Bercelones Carles Puyol tani në një lidhje dashurore me Suarez-in,duket se është arsyeja që nuk e kemi parë Suarezin shpesh në fushë.

suarez

Shpërndaje në rrjete sociale