Mimoza Mustafa shkon me pizhama në restaurant (FOTO)

23:46 | 4 Gusht 2017

Minoza e hitit “Terri më kafshon”, e “Sadist” dhe e mega hitit “Lule Mimoze”, më nuk është e pranishme si dikur, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse koha po ikë, Mimoza po duket mirë, së paku në foto po shkëlqen.

Këngëtarja e ka përmirësuar edhe stilin, që nganjëherë megjithatë duket i çuditshëm, si në foton që po e publikojmë në “Kosovare”.

Mimoza ka pozuar e ulur në një restaurant e veshur me pizhama.

Janë pizhama apo veshje që po duket si e natës?

mimoza_1501874780-7183471