Melanie pritet ngrohtë nga Zonja e Parë e Francës

19:23 | 11 Nëntor 2018

Është hera e katërt që dy Zonjat e Para, Melanie dhe Brigitte që takohen dhe sipas fotografive atyre po u pëlqen shoqëria.

Melanie Trump dhe Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ndodhen në Paris ku edhe po shënohet 100 vjetori i përfundimit të Luftës së Parë Botërore, transmeton portali arbresh.info

Përderisa dy liderët botërorë po kryenin takimin e tyre, dy Zonjat e Para u shoqëruan mes vete.

Në fotografitë e mëposhtme shihet se ajo shfaqen me një pamjë shumë të mirë dhe me shumë stil.

Gruaja e Emmanuel Macron në një intervistë ka theksuar se e pëlqen shumë shoqërinë e Melanie Trump dhe se kur janë bashkë qëshin shumë.

Të dy zonjat janë shfaqur shumë elegante. Melanie kishte zgjedhur që të vishte rroba të zeza, ndërsa Brigitte kishte veshur një komplet të kaltër të errët./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale