Marina vjen me një imazh përvëlues (FOTO)

18:27 | 17 Korrik 2017

Marina Vjollca gjendet në pushim.

Ajo po relaksohet pranë të dashurit Getit, shkruan arbresh.info

Nga vende të ndryshme po shpërndan foto ku ndan me ndjekësit e saj momente nga udhëtimet.

Së fundmi Marina erdhi me këtë foto ku shihet me fustan të kuq.

Shikoni dhe vlerësoni sa bukur duket ajo./Arbresh.info

 

untitled

Shpërndaje në rrjete sociale