Maluma dhe The Weekend sjellin remiksin e këngës Hawái

19:01 | 5 Nëntor 2020

Këngëtari i famshëm latin Maluma ka bashkëpunuar për herë të parë me kanadezin The Weekend.

Dyshja ka realizuar remiksin e këngës së Malumas, “Hawái”, shkruan portali arbresh.info

Bashkëpunimi ka rezultuar mjaft i pëlqyeshëm ani pse janë dy zhanre të ndryshme këngëtarët.

Befasia e kësaj kënge ishte edhe këndimi në gjuhën spanjolle të disa vargjeve nga ana e kanadezit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara