Madonna thotë se Kanye West është si ajo

11:42 | 10 Mars 2015

Ylli i muzikës pop Madonna, tashmë 56 vjeçare, këto ditë po promovon albumin e saj më të ri me titullin “Rebel Heart”.

Në një intervistë të dhënë për “NY Daily News”, Madonna ndër të tjerash ka folur edhe për reperin Kanye West. Ajo ka thënë se Kanye është krejt si ajo.

‘’Ai është një Madonna i zi’’. Është shprehur këngëtarja, duke shtuar se Kanye West është në gjendje të thyej kufinjët.

Këngëtarja ka pasur një bashkëpunim me reperin dhe producentin në albumin e saj të ri.

Shpërndaje në rrjete sociale