Google ADS

Madonna padit Armanin për rrëzimin në skenë, ai thotë faji ishte i saj

14:04 | 2 Mars 2015
Arbresh.info

Rrëzimi nga skena i Madonnës gjatë performancës së saj në çmimet ‘Brit 2015’, akoma diskutohet.

Këtë herë ajo është komentuar nga Giorgio Armani, stilisti që kishte dizajnuar veshjen e saj. Ai është paditur nga Madonna për veshjen.

Por Mbreti Giorgio Armani hodhi poshtë akuzat e saj.
“Madonna është shumë e vështirë. Unë nuk guxoj të them atë që dua do të them. Kapuçi ishte shumë i lehtë për t’u hapur, por ajo donte një lak dhe pastaj nuk arriti ta zgjidhte me duart e saj”, tha ai për mediet.

Por Madonna thotë se laku ishte shumë i ngushtë e i fortë dhe balerinët e saj desh e mbytën gjatë performancës, duke e tërhequr zvarrë. Ajo e ka cilësuar situatën si shumë të sikletshme.

Shpërndaje në rrjete sociale