Google ADS

Lumi B ndan një moment romantik me gruan

16:15 | 20 Shtator 2018

Reperi Lumi B dhe gruaja e tij Miranda, konsiderohen si njëri ndër çiftet që duhet marrë shembull.

Raportet e tyre bashkëshortove po aq miqësore janë arsyeja se përse pothuajse të gjithë kanë dëshirë të jenë si ata.

Dyshja janë aktiv në rrjete sociale ku publikojnë shpesh foto pranë njëri-tjetrit dhe komentet e fansave janë të shumtë.

Mbrëmë çifti kanë dalë për tu argëtuar me disa prej fytyrave të njohura publike përfshirë edhe Ledri Vulën, tashmë nënkryetar i KB ‘Z Mobile Prishtina’, me Ermal Fejzullahun me gruan etj.

Në njërën prej fotove të publikuara, Lumi B dhe gruaja e tij duken shumë romantik dhe më të dashuruar se kurrë.

Shpërndaje në rrjete sociale