Luana Vjollca e ‘zjarrtë’ në bikini

17:21 | 22 Qershor 2021

Luana Vjollca është ndër këngëtaret dhe prezantueset më të komentuara në rrjet.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë informacione të shumta nga jeta dhe karriera profesionale, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja nuk e ka ndërmend t’i ndal pozat provokative.

Njëjtë bëri sot, ku veshur me bikini ngjyrë ari shfaqi linjat e saj trupore seksi.

“Si keni qene?”, shkroi ajo sipër fotografive.

Vlen të përmendet se Vjollca ka bërë të ditur se është bërë pjesë e ‘Sony Music’, duke konsideruar si realizim të ëndrrës së saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara