Google ADS

Lewis Hamilton edhe këngëtar

10:37 | 1 Mars 2015

Ai është një kampion bote në vozitje të formulave, por duket se ai do të filloj edhe karrierë muzikore.

Në mediat e huaja qarkullojnë lajme se ai do të nënshkruaj me studion e njohur muzikore të këngëtarit Jay Z.

Hamilton shumë herë kishte deklaruar se ai kalon shumë kohë duke kënduar dhe regjistruar në studion muzikore që ka në shtëpinë e tij.

A post shared by Lewis Hamilton (@lewishamilton) on

lewis-hamilton-music-259210

Shpërndaje në rrjete sociale