Leonardo DiCaprio dhe Rihanna nuk janë bashkë

10:22 | 6 Mars 2015

Pas shumë zërave e shkrimeve të ndryshme për një lidhje të mundshme të Rihanna-s me Leonardo DiCaprio-n, është bërë e ditur se ata nuk janë bashkë,këtë e ka deklaruar zëdhënësi i DiCaprios i cili tregon se Leo është beqar tash e sa kohë dhe se tani është në Kanada duke punuar për filmin e tij të ri tëquajtur “The Revenant”
 

Shpërndaje në rrjete sociale