Kylie Minogue, në kërkim të dashurisë

14:52 | 2 Mars 2015

Kylie Minogue në një intervistë për revistën “Sunday Life”, është shprehur se është në kërkim të dashurisë. Këngëtarja Minogue mbahet mend për lidhjet e gjata me ish të dashurit e saj.
Marrëdhënia e fundit e 46 vjeçares ka qenë me modelin spanjoll Andres Valencoso e cila zgjati për pesë vite, nga 2008 – 2013. Para kësaj këngëtarja ka pasur lidhje po kaq të gjatë dhe me aktorin francez, Olivier Martinez nga viti 2002 – 2007. Më pas një tjetër romancë ka pasur mes saj dhe modelit James Gooding.

Pranimi i sinqertë nga ana e këngëtares se është në kërkim të dashurisë vjen menjëherë pasi ajo është kthyer në shtëpinë e saj në Australi, pas disa javësh pushim në Los Angelos.

 

Shpërndaje në rrjete sociale