Ku mbeti Kejvina Kthella?

15:26 | 26 Janar 2023

Që prej daljes nga Big Brother Vip Albania 2, nuk ka më asnjë lajm për modelen Kejvina Kthella.

Ajo nuk është shfaqur në asnjë nga primet e BBVA, e së fundmi ajo u “zhduk” edhe nga Instagrami.

Llogaria e saj në këtë rrejt më nuk ekziston, dhe nuk dihet nëse ajo e ka bllokuar vetë, apo ndonjë nga fansat e Luizit.

Kujtojmë se Kejvina u përjashtua, pasi përdori dhunë fizike ndaj Luizit pas një debati që kishin. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale