Google ADS

Kthehen nga muaji i mjaltit

17:48 | 7 Mars 2015
Arbresh.info

Qifti Benedict Cumberbatch dhe Sophie Hunter janë kthyer të lumtur nga muaji i mjaltit.

Të sapomartuarit janë parë tek kthehen në aeroportin ndërkombëtarë të Los Angelos.

38 vjeçari, aktori fitues i çmimit Oskar dhe gruaja e tij 36-vjeçarja Hunter  muajin e mjaltit e kanë kaluar në Bora Bora.

11047938_605845476213715_5900271649054829529_n

Shpërndaje në rrjete sociale