Google ADS

Kriset marrëdhënia e çiftit? Kiara sillet sikur Luizi nuk ekziston fare

15:49 | 17 Shkurt 2023

Të gjithë menduan se pas surprizës që Luizi i bëri Kiarës për Shën Valentin, gjërat mes çiftit do shkonin më së miri, por nuk ka ndodhur kështu. Që prej mbrëmjes së djeshme, Kiara ka mbajtur distancë nga Luizi ndërsa ky i fundit i ka kërkuar të ketë besim.

Madje mëngjesin e sotëm Kiara është sjellë sikur Luizi nuk ekziston në shtëpi. Ajo ka shkuar në tualet dhe nuk e ka përshëndetur Luizin, i cili ndodhej aty.

Ky veprim e ka habitur Luizin, i cili i tha: “Kaq i padukshëm të dukem që as mirëmëngjes nuk thua?”. Kiara nuk iu përgjigj, por vazhdoi të ecte.

“Ç’pati kjo?”, i tha Luizi Valbonës, e cila ndodhej aty.

Videon mund ta shihni këtu.

Shpërndaje në rrjete sociale