Google ADS

Kourtney Kardashian po humbë peshë

10:47 | 11 Mars 2015

Kourtney Kardashian e cila para dy muajve lindi fëmijën e saj të tretë, ka marrë hapa drastik për të humbur peshë.

Edhe pse ka kohë që Kourtney po mban dieta të rrepta dhe po stërvitet tërë kohën, ajo ende nuk është e kënaqur me pamjen e saj dhe po vazhdon të mbaj dietë dhe stërvitje rraskapitëse.

Courtney shpesh vesh rroba të gjera sepse dëshiron t’i mbuloj kilet e tepërta.

Por në qoftë se marrim parasysh faktin se ajo ka tre fëmijë, mund të themi se edhe pas lindjes së fëmijës së tretë, ajo duket më mirë se shumë vajza të reja.

Shpërndaje në rrjete sociale