Kjo është ‘gjuha’ më e famshme sipas Getoar Selimit

16:34 | 17 Dhjetor 2018

Getoar Selimi është njëri ndër artistët më të suksesshëm të estradës shqiptare.

Getoar Selimi është shumë aktiv si me këngë të reja ashtu edhe me koncerte brenda dhe jashtë trojeve shqiptare, shkruan lajmi.net.

Së fundi, reperi ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku shkroi disa fjalë për muzikën.

“Gjuha më e fmashme dhe popullore është muzika”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Getoar Selimi është “Mori”, në duet me Flori Mumajesin dhe Brunon.

Shpërndaje në rrjete sociale