Google ADS

Kim Kardashian po mëson ti bie pianos

11:40 | 4 Mars 2015

Ylli 34 vjeçar i shout televiziv Kim Kardashian, kohët e fundit ka filluar të ndjekë mësime për piano, nga pianistja ruse Oksana Kolesnikova.
Sipas një burimi, Kim po ushtron shumë dhe tashmë ka arritur që të luaj një pjesë të njerës nga këngët e burrit të saj, Kanye West,ajo ka filluar ta ndjekë këtë kurs të pianos, pasi motra e saj Kortney Kardashian i ka dhuruar asaj një piano për festat e fundvitit

Shpërndaje në rrjete sociale