Kida vjen më joshëse se kurrë, pozon e shtrirë në shtrat

12:20 | 26 Tetor 2021

Është prej këngëtareve më të suksesshme dhe më të dashura shqiptare, dhe një prej emrave më të komentuar prej vitesh.

Kida tashmë ka nisur realizimin e një projekti të ri muzikor, shkruan portali arbresh.info

Kënga e re e Kidës mban titullin “Pse ike ike?”, po artistja nuk ka dhënë më shumë detaje.

Në disa postime që ka bërë së fundi, këngëtarja u shfaq me një pamje të re, flokë të gjata dhe grim të theksuar.

E shtrirë në një ambient të brendshëm Kida mori gjithë vëmendjen me bukurinë e saj.

Kujtojmë që projekti i saj i fundit mban titullin “Dinero” i cili u pëlqye tej mase nga fansat e këngëtares. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara