Kida duket joshëse në bikini

21:42 | 15 Maj 2022

Kida mbetet ndër këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Së fundmi, Kida ka sjell disa imazhe teksa shihet duke e shijuar kohën e lirë pranë bregdetit , ndërsa ekspozoi linjat tërheqëse, shkruan arbresh.info

Këngëtarja u pa e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të zezë, aksesor ari dhe syze dielli po ashtu me ngjyrë të zezë.

“Ditë e lumtur”, ka shkruar Kida.

Ndërkohë, kujtojmë që këngëtarja pak kohë më parë ka ardhur me një tjetër bashkëpunim të suksesshëm me reperin, Ledri Vula “T’du”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale