Kiara Tito në stilin prej “barbie” në fotot e fundit

11:11 | 2 Qershor 2023

Ish banorja e Big Brother Vip Albania, Kiara Tito pas daljes nga shtëpia vazhdon të jetë aktive në rrjetet e saja sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi me ndjekësit, ku nuk i kanë munguar komentet pozitive.

Kujtojmë se ajo po e shijon martesën me Luiz Ejllin dhe ndajnë herë pas here edhe me fansat fotografi dhe video./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme