Kështu dukesh bilbilat e muzikës popullore në fillim të karrierës

10:06 | 21 Tetor 2021

Kanë kaluar shumë vite, që kur bilbilat e muzikës popullore kanë filluan karrierën e tyre muzikore.

Në një foto që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet Shyhrete Behluli, Shkurte Fejza dhe Gili kur ishin shumë më të reja, shkruan portali arbresh.info

Por si dukeshin ato në fillim të karrierës?! Padyshim që shumë më ndryshe.

Fotografitë më poshtë do t’ju tregojnë se sa shumë kanë ndryshuar këngëtaret tona. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara