Kendall Jenner ndryshon pamjen, bëhet bionde

16:08 | 17 Shtator 2019

Kendall sapo është bërë bionde. Kështu që tashti ajo është pjesë e klubit të vajzave bjonde të showbiz-it dhe ne mezi (jo dhe aq) e kishim pritur këtë moment.

Bukuroshja e famshme debutoi me flokët bjonde në sfilatën e Burberry-t, gjatë Javës së Modës, në Londër, dhe në fakt dukej shumë mirë me këtë ndryshim.

Kjo ngjyrë nuk është në nuancat e platinit, siç kanë eksperimentuar më parë Kylie Jenner dhe Kim Kadashian.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara