Google ADS

Kendall Jenner gjysëm motra e Kim Kardashian admiron Kanye West

14:13 | 5 Mars 2015

Gjysëm motra e Kim Kardashian,Kendall Jenner duket se ka simpati për reperin dhe producentin Kanye West. Ajo ka thënë se Kanye është I përsosur.Modelja 19 vjeçare  ka thënë se ai e frymëzon gjithë familjen me mënyrën se si e trajton vajzën e tyre dhe me talentin e kreativitetin që ka.Bukuroshja zeshkane, ka thënë po ashtu se dasma e Kim dhe Kanye në Firence, ishte diçka shumë inspiruese dhe që i ka ka krijuar asaj shumë ëndrra e iluzione.‘’Të gjitha vajzat do të donin të përjetonin diçka të tillë, përkrah personit të zemrës’’, ka thënë Kendall.

 

Shpërndaje në rrjete sociale