Google ADS

Kelly Clarkson nuk bezdiset nga kritikat

12:34 | 6 Mars 2015

Ditë më parë Kelly Clarkson është përqeshur për peshën e saj,kur prezantuesja e televizionit britanez “Huffington Post”,Katie Hopings postoi në rrjetin social Tëitter një shkrim I cili thoshte: O Zot çfarë ka ndodhur me Kelly Clarkson? A i ka ngrënë të gjithë bashkëpunëtorët dhe fansat e saj ?
Për këtë Kelly është njoftuar dje gjatë një interviste, dhe është përgjigjur në mënyrën më njerëzore ” Nuk kam ide se për çfarë po flisni, por nëse është ashtu siq thoni ju , se dikush ka shkruar keq për mua, atëherë duhet ta ketë bërë sepse ajo nuk më njeh mua. Unë jam e mrekullueshme. Nuk më bezdisë çfarë thonë të tjerët. Mendimi është i lirë, të gjithë mund të thonë atë që donë”, ka thënë Kelly.

 

Shpërndaje në rrjete sociale