“Keeping out with the Kardashians” fillon fundjavën e ardhshme

13:04 | 11 Mars 2015

Show i shumë pritur “Keeping out with the Kardashians” fillon fundjavën e ardhshme.

Në këtë show publiku njoftohet për më të rejat e familjes Kardashian në jetën reale.Mësohet se kryefamiljarja Kris Jenner nuk do e shfaq aksidentin tragjik të ish burrit të saj Bruce Jenner,dhe as tendencat e tij për të ndërruar gjininë.Në episodat e ardhshëm të këtij show do të mësohet e vërteta e shumë pritur nga publiku  rreth lidhjes së  Khloe Kardashian dhe reperit të famshëm French Montana-së.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale