Google ADS

Kanye West me Këngë të re

13:46 | 3 Mars 2015

Më në fund këngëtari Kanye West ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “All Day” Këtë këngë West e këndoi në Brit Awards ,dhe fansat menzi pritën versionin e këngës komplet ,të cilin këngëtari e ka lansuar orë më pare në You Tube

Shpërndaje në rrjete sociale