Google ADS

Kaderi dhe Lumbardhi përsëri bashkë?

20:21 | 13 Maj 2024
E.H

Pas ndarjes së çiftit më të përfolur, Kaderit Kicajt dhe Lumbardh Salihut, duket se gjakrat mes tyre janë sheshuar.

Ditë më parë dyshja kishin larguar njëri-tjetrin nga Instagrami duke e pranuar publikisht që romanca e tyre mbaroj, mirëpo sot ndodhi një e papritur.

Ata sërish kanë filluar ta ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Siç duket, dyshja të cilën nisën një histori dashurie gjatë qëndrimit në Big Brother Vip Kosova, janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit apo mos ndoshta ‘ndarja’ e tyre ishte sa për vëmendje./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale