Google ADS

Ka vdekur nëna e Julia Roberts

19:45 | 19 Shkurt 2015

Mediat e huaja raportojnë se sot në moshën 80 vjeçare ka vdekur nëna e aktores së famshme Julia Roberts. Ajo vuante nga kanceri i mushkërive dhe ky besohet të jetë shkaktari i vdekjes së saj.

Ky lajm vjen një vit më vonë që kur aktores i vdiq motra më e vogël, Nancy Motes.

Nëna e aktores kishte probleme shëndetësore qe një kohë të gjatë, ajo madje pësoi në sulm në zemër në vitin 2009. Aktorja ende nuk ka deklaruar zyrtarisht vdekjen e nënës së saj.

juliaroberts1

Shpërndaje në rrjete sociale