Jennifer Lopez po e shet apartamentin e saj luksoz në New York

11:43 | 8 Tetor 2017

Jennifer Lopez duket se po i thotë ‘lamtumirë’ apartamentit të saj luksoz në Bronx të Neë York-ut për tu zhvendosur në Los Angjelos.

Banesa e saj dy katëshe mbi 6000 metra katrorë, në katin e pestë dhe të gjashtë të një ndërtese në lagjen Manhatan ka katër dhoma gjumi dhe gjashtë banjo, transmeton arbresh.info. Banesa ka po ashtu katër teraca në total prej mbi 3000 metra katrorë.

Banesa e këngëtares dhe aktores së famshme amerikane është e mobiluar kryesisht me mobilje të bardha./arbresh.info/

4524341100000578-4958502-image-a-5_1507454270307 451f15ba00000578-4958502-the_6_540sq_ft_duplex_penthouse_on_the_fifth_and_sixth_floors_of-a-61_1507388426658 451f15c200000578-4958502-the_home_is_centered_around_an_open_kitchen_with_marble_countert-a-62_1507388426679 451f15ce00000578-4958502-off_of_the_kitchen_is_a_dining_area_with_seating_for_eight_as_we-a-64_1507388426712 451f15d200000578-4958502-each_of_the_four_bedrooms_in_the_home_has_an_en_suite_bathroom_c-a-67_1507388426984 451f15da00000578-4958502-the_master_suite_is_located_on_the_upper_level_complete_with_a_s-a-66_1507388426887 451f15df00000578-4958502-there_are_four_terraces_totaling_3_106_square_feet_providing_swe-a-60_1507388426622-1 451f15e600000578-4958502-double_doors_off_the_top_floor_media_room_open_to_a_terrace_over-a-68_1507388426999 451fd13c00000578-4958502-image-a-10_1507454281585 451fd14c00000578-4958502-image-a-2_1507454259434 451fd13800000578-4958502-image-a-3_1507454265071 4524345a00000578-4958502-image-a-8_1507454276282

 

Shpërndaje në rrjete sociale