Google ADS

Jennifer Garner rikthehet fuqishëm duke thënë se tani është radha e saj

10:52 | 3 Mars 2015

Aktorja dhe njëkohësisht bashkëshortja e aktorit Ben Afflec  Jennifer Garner në ngjarjen e Beverly Hills ku promovoi filmin e saj më të ri “Danny Collins”, ka thënë së tani do përkushtohet në projekte të reja,pasi që tërë këtë kohë ka qenë e përkushtuar në tre fëmijët e saj.Ajo ka theksuar se tani është radha e saj dhe se është e gatshme të mos ndalet së punuari në projekte të reja gjatë pranverës dhe verës.

 

Shpërndaje në rrjete sociale