Ja si dukej Kim kur ishte vetëm 19 vjeçe (FOTO)

08:58 | 7 Mars 2017

 Ylli televiziv, Kim Kardashian është bërë nostalgjike derisa për fansat e saj në Instagram ka publikuar një fotografi nga rinia e saj.

Derisa shihet krahë motrës së saj Khloe Kardashian, ajo ka treguar se në këtë foto ishte vetëm 19-vjeçare ndërsa motra e saj Khloe ishte 18 vjeçare.

Tani motrat Kardashian duken shumë më ndryshe, dhe kjo falë ndërhyrjeve të shumta estetike që kanë kryer./Arbresh.info

5yth

Lajmet më të lexuara