Ja sa seksi duket Bella në shtrat (FOTO)

16:45 | 4 Gusht 2017

Bukuroshja Bella Hadid ka postuar një foto.

Ajo ka [pzuar nga shtrati dhe duket bukur, shkruan arbresh.info.

Bella e cila ishte në lidhje me The Weeknd tanimë është vet./Arbresh.info

bella-hadid-1

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara