Ja pse aktorja e njohur hoqi flokët (FOTO)

14:31 | 8 Mars 2017

Kohë më parë publikun e kishte befasuar këngëtarja Katy Perry kur pas ndarjes me aktorin Orlando Bloom hoqi flokët dhe plotësisht ndryshoi ngjyrën e flokëve.

Tash këtë e ka bërë edhe aktorja Kristen Stewart, ylli i “Twilight”.

Ajo në premierën e filmit të saj të ri “Personal Shopper“ është paraqitur me kokë të rruar, gjë e cila ka befasuar të pranishmit.

Edhe pse aktorja dëshiron të eksperimentojë me flokë, ky është ndryshimi më i madh që deri më tash e ka bërë dhe me të cilën duket plotësisht e panjohur.

Qëkur ka pranuar se është biseksuale, ajo ka ndryshuar edhe sjelljen e saj, andaj në publik paraqitet në edicione të ndryshme duke bërë grimasa të çuditshme.

Kristen Stewart on the film set of the new movie 'Personal Shopper' directed by Olivier Assayas in Paris Featuring: Kristen Stewart Where: Paris, France When: 28 Oct 2015 Credit: WENN.com **Not available for publication in France**
Kristen Stewart on the film set of the new movie ‘Personal Shopper’ directed by Olivier Assayas in Paris
Featuring: Kristen Stewart
Where: Paris, France
When: 28 Oct 2015
Credit: WENN.com
**Not available for publication in France**

Lajmet më të lexuara