Google ADS

Ish atleti i famshëm Bruce Jenner këtë verë do të bëhet femer

12:07 | 11 Mars 2015

Ish atleti i famshëm Bruce Jenner, i njohur edhe si njerku i motrave Kardashian,pas aksidentit tragjik që kishte,ende e ka lënë në pritje idenë e ndërrimit të gjinisë.Megjithatë, flitet se 65 vjeçari është i vendosur që të kthehet në femer dhe këtë vendim do ta vë në jetë gjatë verës së këtij vitit.

‘’Radar Online’’ bënë të ditur se Bruce është duke u trajtuar tek një terapist dhe se operacioni final do të realizohet me ardhjen e stinës së nxehtë.

Terapisti i cili e ka nën kontroll Bruce Jenner, tashmë e ka gjetur edhe kirurgun që do ta shndërroj nga mashkull në femër ish burrin e Kris Jenner, të famshmin Bruce Jenner.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme