Iggy Azalea nuk u dëshpërua që nuk mori asnjë cmim në Grammy

08:39 | 5 Mars 2015

Reperja e famshme Australiane Iggy Azalea e cila ishte e nominuar në Grammy Awards ,thotë se nuk është e dëshpëruar që nuk mori asnjë cmim,madje ajo shprehet se edhe po ta fitonte ndonjë cmim nuk do të ishte e lumtur sepse sipas saj njerëzit nuk po e pëlqejnë dhe se po të fitonte ndoshta do e urrenin edhe më shumë. Azalea thotë se gjithë kjo po ndodh për faktin se ajo është e bardhë dhe fitoren e Eminem-it e quan ironike pasi që edhe ai është i bardhë dhe këtë cmim po e fiton disa herë me radhë.

Shpërndaje në rrjete sociale