“Hyrem” mbulohet vetëm me një çarçaf

13:15 | 29 Janar 2019

Meryem Uzerli është aktorja e njohur turke, e cila në Kosovë ka fituar famë me rolin e Hyrremit në serialin “Sulltani Madhështor”.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e zhveshur dhe e mbuluar me vetëm një çarçaf të hollë.

Meryem ka përmirësuar goxha formën fizike duke hequr kilet e tepërta dhe kthyer fizikun e saj në formën e duhur.

Ndryshe, aktorja turke është nënë e një vajze.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara