Gruaja e Lumi B shfaqet tejet ‘hot’ në të bardha

17:28 | 27 Korrik 2019

Reperi i famshëm Lumi B, krahas karrierës së gjatë dhe mjaft të suksesshme, ka edhe një familje të mrekullueshme.

Miranda, gruaja e tij është aktive në rrjetet sociale ku edhe sjell imazh të ndryshme e që linjat e saj seksi dhe fiziku i kompletuar marrin gjithë vëmendjen.

 

Këtë herë biondina joshëse ka publikuar disa fotografi ku u paraqit e veshur në kostum të bardhë teksa u kujdes të zbulonte belin e hollë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale