Granit Xhaka ditën e 8 marsit ia dedikoi nënës së tij

13:42 | 9 Mars 2015

Futbollisti i Borussia Munchengladbah dhe Kombëtares zvicerane Granit Xhaka ia uron 8 Marsin nënës së tij dhe të gjitha nënave mbarë botës.

Ai ditën ndërkombëtare të grave e festoi bashkë me nënën e tij dhe me këtë rast
postoi dy fotografi në profilin e tij në Facebook ku shkruan: “With my Queen! Gëzuar!!! Urime 8 Marsi NANUSH dhe të gjitha nënave tjera.176615

Shpërndaje në rrjete sociale