Gjithmonë me ty,i thotë Benji Madden,Cameron Diaz-it

09:17 | 6 Mars 2015

Si duket Benji Madden e ka të vështirë të qëndrojë larg bashkëshotres së tij Cameron Diaz.Madden ka shkuar në Australi për të incizuar këngën e tij të re,dhe nuk e mohon faktin se I mungon bashkëshortja.Ai në rrjetin social ka postuar  një foto ku shkruan për Diazin se pavarësisht që është larg saj ,është gjithmonë me të.Qifti është martuar me 5 janar dhe ende janë në  fazën e muajit të majltit.

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale