Getinjo e konfirmon ribashkimin me Vivin me anë të një fotografie

09:00 | 3 Qershor 2023

Pas lajmeve që qarkulluan nëpër media se Vivien dhe Getinjo janë kthyer bashkë, tanimë është edhe e konfirmuar nga vetë ana e reperit.

Ishte Getinjo ai që ndau një fotografi me Vivin.

Duket se çifti e ka gjetur rrugën drejt ribabashkimit./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme