Genta Ismaili dhe 2 Ton me 6 mars lansojnë këngën e re

14:50 | 4 Mars 2015

Bashkëpunimi i Genta Ismailit dhe 2 Ton-it për këngën e titulluar “A je gati” kishte filluar pothuajse në verën e kaluar ,por që deri më tani  kënga nuk është publikuar .Kjo këngë është e punuar nga Zapp&Chriss,dhe duket se tashmë është gati pasi që me 6 mars ditën e premte do të publikohet,ka bërë të ditur 2 Ton në rrjetin social Facebook.

Shpërndaje në rrjete sociale