Genta dhe 2Ton sjellin këngën “A je gati”

11:11 | 7 Mars 2015

Ashtu sic është paralajmëruar,Genta dhe 2Ton kanë publikuar këngën e tyre më të re që quhet “A je gati” ,këtë këngë e kanë realizuar Zzap n’Chriss ndërsa videon me tekst e ka punuar Daneel Avdiu. Kënga tashmë është gati dhe publiku mund ta gjejë atë në rrjetin social YouTube.

Shpërndaje në rrjete sociale